Hakkımızda

Ardem Construction

Ardem İnşaat, kurulduğu günden bu yana inşaat sektöründe lider olmayı hedeflemiştir. Kurucular, gelişen üst düzey mimari, teknoloji ve modernlikten faydalanarak size en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Bu mantıkla ilerlemekten mutluyuz, çünkü müşterilerimiz işimizden her zaman memnunlar ve biz bu çalışmalarımızla gurur duyuyoruz.

Geleceğin daima önceden tahmin edilemeyen bir yol olduğunu biliyoruz, ancak bunun geçmişe ve önceki sonuçlara dayandığını da biliyoruz ve sonuçlarımız olumludur. Bu nedenle yürüyeceğimiz yollarda emin adımlarla ilerliyoruz.

Ardem

Kaliteden ödün vermeden faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda müşterilerimize en verimli şekilde inşaat hizmeti sunmak; ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI

En iyi şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışanları ile bütünleşmiş bir ekibiz. Profesyonel projelerin uygulanması bizim için çok önemlidir, çünkü müşterilerimizin bizim adımız altında rahat ve komforlu bir yaşam geçirmesini istiyoruz. Üst düzey yönetimden, çalışan hiyerarşimizin en altında bulunan kişiye kadar aşağıdakilere önem ve değer veriyoruz:

  • Müşteri memnuniyeti
  • Profesyonel proje yürütme
  • Gelişen teknoloji ve mimariye ayak uydurmak için sürekli öğrenme

Takım