Kalite Politikası

Ardem Construction

Ardem’in kalite taahhüdü, müşterilerine olan kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü ile sınırlı değildir. Firmamızın geniş anlamdaki kalite taahhüdü çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır. img-responsive

Firmamızın en önemli savunduğu ve dikkat ettiği konulardan biri ise inşaatlarımızın veya yatırımlarımızın çoğunluğu Türk Malı olan, uluslararası tanılırlığa sahip gayrimenkullerin üzerine geliştirme yapmaktır.

Ardem Construction, kalite politikasında aşağıda yer alan unsurları benimsemektedir;

  • Çalışanlarına kendilerini geliştirip yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır.
  • Konularında bilgili, deneyimli, dürüst ve çalışanlarına sevgi dolu bir üst kadronun altında; öğrenmeye açık, çok çalışmanın erdemine inanan ve temel bilgileri sağlam geniş bir teknik kadroya sahiptir.
  • Çalışanlarının firmasını sevmesini, yaratıcı güçlerini kullanarak geliştirmesini ve heyecanlarını her zaman en üst düzeyde tutmasını sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.
  • Yönetim kadrosu; firmanın misyon ve vizyonunu özümsemiş, hedeflere ulaşmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilkelerini kavramış, paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşur.
  • Kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygular ve etkinliğini sürekli geliştirir.
  • Üstlendiği her işi yaparken, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını uygulayarak edindiği mülkü düzenli bir şekilde tamamlar .